Skip to content

ICS Aircal – Kalorik Test

ICS Aircal ile irigasyon, altın standart su kalorik için modern bir seçenek sunar. Havanın rahatlığını ve hasta konforunu su irigasyonunun hassasiyetiyle birleştirir, böylece kalorik testlerini güvenle yapabilirsiniz. Su olmadan, tüm irigasyon işlemi sizin için daha kolay ve hastanız için daha keyiflidir.

Hava Kalorik testini güvenle gerçekleştirin

ICS Aircal ile Hava Kalorik – su olmadan doğru uyaranlar

Kalorik test, her bir kulağa iletilen uyaranın tamamen aynı olması gerekliliği ile denge testleri bataryasındaki temel testlerden biridir.  Araştırmalar, 24 ° C ve 50 ° C’ye ayarlanmış hava sıcaklıklarının kullanılmasının su kalorik ile karşılaştırılabilir bir yanıt oluşturduğunu kanıtlamıştır.

ICS Aircal, 12 ° C ila 50 ° C sıcaklık aralığında ısıtır ve soğutur. Doğruluk için, iletim tüpünün ucunda sıcaklık kontrol edilir ve hastaya doğru hava sıcaklığının aktarılması sağlanır.

Üstün iletim başlığı ile test cihazı timpanik zarı görebilir ve bu da uyaranı doğru bir şekilde iletmeyi kolaylaştırır. Bu benzersiz tasarım, halihazırda su irrigatörü kullanan klinisyenler için öğrenme eğrisini azaltır.

ICS Aircal ile Hava Kalorik kullanarak verimli ve doğru test

ICS Aircal, iş akışı verimliliğini artırmaya yardımcı olurken aynı zamanda doğru testler yapılmasını sağlayan benzersiz özellikler sunar:

Cihazı karanlıkta çalıştırmayı kolaylaştıran büyük düğmelere ve sezgisel dijital ekranlara sahip. LED ekran belirli bir açıyla ayarlanmıştır ve odanın çeşitli konumlarından görebileceğiniz büyük, parlak sayılara sahiptir.

İrrigasyon işlevi Natus VNG / ENG sistemleriyle entegre olup, kalorik test bataryasını doğru bir şekilde tamamlarken hastanın yanında kalmanızı sağlar.

Esnek, sessiz ve taşınabilir bir Hava Kalorik test çözümünü keşfedin

ICS Aircal, esnek, sessiz ve taşınabilir bir hava kalorik irrigatördür. Kliniğinizin gereksinimlerini karşılamak için sıcaklığı, hava akışını ve zamanı ayarlayabilirsiniz.

Dahası, uyaran süresine ulaşıldığını bilmenizi sağlayan “bip” sesinin yoğunluğunu ayarlayabilirsiniz. ICS Aircal, sessizdir, az yer kaplar ve taşımayı kolaylaştıran düşük ağırlığa (18 lbs / 8 Kg) sahiptir.

Ürün Uzmanlarımıza Danışın!