Skip to content

Koalys Hakkında

Bizim Hikayemiz

Güçlü bir temel Koalys’in işitme bakımını demokratikleştirme vizyonunu destekler.

Dijital, mobil, uzaktan ve işbirlikçi işitme değerlendirmeleri sunarak Koalys çözümleri KBB doktorları, odyoloji uzmanları, tıp doktorları, sağlık hizmeti sağlayıcıları ve hastalar için çığır açan avantajlar sunar.

Odyoloji ve teknoloji alanında güçlü bir arka plana dayanan Koalys, işitme bakımı erişimini ve etkinliğini dönüştürmek için tasarlanmış son teknoloji bir dizi çözüm oluşturmak için bu yeterlilikleri birleştirmiştir. Koalys, işitme bakımının ilk taramalardan düzgün işitme cihazı takılması için gerekli olan gelişmiş teşhis prosedürlerine kadar düzenlenmesi için yenilikçi ve kapsamlı bir dijital platform gururla sunar.

Tutku

Yaptığımız işi derinden önemsiyoruz ve işitme cihazlarına erişimi iyileştirmek için birinci sınıf odyoloji çözümleri sunmaya adadık.

Liderlik

Dijital işitme bakımının öncüleri olarak, her zaman bakım verenler, pratisyenler ve hastalar için odyoloji alanını dönüştürmek için olağanüstü bir kalite için çalışıyoruz.

Müşteri Odaklı

Deneyimin zengin bir temeline dayanarak, söylediğimiz ve yaptığımız her şey, müşteri ve hasta sonuçlarını zenginleştirme çabalarımızın bir yansımasıdır.

Kurucu Ekibimiz

Koalys, işitme sağlığı ve girişimcilik alanlarındaki geniş geçmişlerini ve deneyimlerini birlikte kullanan Yves ve Bernard Lasry kardeşler tarafından kuruldu.

İşitme uzmanlarının doğrudan hastalarla çalışma konusundaki zengin deneyimlerinin yanı sıra nasıl işlediğini kökten değiştirmek için tasarlanan yenilikçi işitme testlerinin geliştirilmesinde öncülük eden Lasry kardeşler, en iyi işitme hizmetlerine erişimi genişletmek için Koalys’i kurdu. Koalys çözümleri, erişilebilirliği genişletmek, satın alınabilirliği artırmak ve daha iyi hasta deneyimleri sağlamak için geleneksel işitme bariyerlerinin üstesinden gelen taze ve yenilikçi yeteneklere sahiptir.