Skip to content

Hakkımızda

Ear-Technic Diagnostic Hakkında

Günümüzde odyolojik ve vestibüler tıbbi tanı cihazları olağanüstü seviyede gelişmiş durumdadır. Gelişen tüm bu teknolojiler, insanoğlunun hayatını kolaylaştırmaya yöneliktir. Yüksek teknoloji ile üretilen tıbbi cihazların, insan hayatına faydası; bu cihazlara ulaşabilme, etkin kullanabilme ve tanı sonuçlarının doğru yorumlamasına bağlıdır.

Grup firmalarımız 1996 yılından beri, varlıkların en muteberi olan insanın, sağlık hizmetlerine optimum seviyede ulaşması için uluslararası tecrübesiyle katkı sunmaktadır.

Araştırmacı, geliştirici ve değer odaklı vizyona sahip Ear-Technic Diagnostic firması, alanlarında global ölçekte rüşdünü ispat etmiş ve satışla birlikte hizmeti misyon edinip, doğru marka ve üreticilerle Türkiye pazarı için işbirliği yapmaktadır.

Natus, Otometrics, Madsen, Inventis, Pilot, Natus, TDT(TUCKER-DAVIS TECHNOLOGIES), Pehratek Products, Koalys ve Sınutronıc bu marka ve firmaların bazılarıdır.

Firmamız, Türkiye’de odyolojinin gelişmesi ve odyoloji öğrencilerinin teori eğitimle birlikte pratik eğitim alabilmesi için sosyal sorumluluk bilinciyle, çok sayıda üniversitenin odyoloji labaratuvarlarına odyolojik ve vestibüler cihazlar bağışında bulunmuştur. Ayrıca her yıl düzenli olarak, sağlık sektöründen görev alacak olan odyoloji öğrencilerine yönelik teorik ve uygulamalı kurslar düzenlemektedir.

Bugüne kadar binin üzerinde hastaneye binlerce tıbbi cihaz kurulumunu yapan, eğitimlerini veren, teknik servis ve kalibrasyon hizmetlerini büyük özveriyle yerine getiren grup firmalarımız; uluslararası tecrübesi, büyük markaların desteği ve ekibinin dinamik enerjisiyle Türkiye’nin en güvenilir “Odyolojik ve Vestibüler Cihazlar Çözüm Ortağı” olmayı hedeflemektedir.                                                                                                     

                                                                                                                          Ear Technic Diagnostic Cihazlar A.Ş.

İş Ortaklarımız

Natus-Otometrics Hakkında

Marka Hikayesi

Hasta bakımı standardını geliştirmede 80 yılı aşkın deneyime sahip olan Natus, klinisyenlerin merkezi sinir ve duyusal sistem bozukluklarını teşhis ve tedavi ederken bağımlı oldukları küresel bir markadır. Natus, İşitme ve Denge, Yeni doğan Bakımı ve Nöroloji alanlarında ürün ve çözümler sunmaktadır.

Otometrics, Nasus olarak ilerledikçe, işitme ve denge bakımı ile eğitime olan bağlılığımızı sürdürecek ve sektörün ön saflarında kalacağız. Ürünlerimize en çok ihtiyaç duyan kişilerin yararına daha fazla kaynak ve daha fazla ekip çalışması.

 

Inventis Hakkında

Inventis; odyometreler, orta kulak analizörleri ve işitme cihazı ayarlama çözümleri dahil olmak üzere en yeni odyoloji ekipmanlarını geliştiren ve üreten ileri teknoloji odaklı bir İtalyan şirketidir.

Pilot Hakkında

Şirketin ana faaliyet alanı Kulak Burun Boğaz sektöründe teşhis uygulamaları için uyarılmış yanıt ölçüm cihazlarının geliştirilmesi ve üretilmesidir. Üretim, baskılı devre kartlarının montajını, alt montajların kurulumunu ve kalite kontrolünü, son sistem montajını ve testini içerir. Şirketin temel özelliği ürün geliştirme ve ilgili uzman bilgisidir. 

Koalys Hakkında

Dijital, mobil, uzaktan ve işbirlikçi işitme değerlendirmeleri sunarak Koalys çözümleri KBB doktorları, odyoloji uzmanları, tıp doktorları, sağlık hizmeti sağlayıcıları ve hastalar için çığır açan avantajlar sunar.

Odyoloji ve teknoloji alanında güçlü bir arka plana dayanan Koalys, işitme bakımı erişimini ve etkinliğini dönüştürmek için tasarlanmış son teknoloji bir dizi çözüm oluşturmak için bu yeterlilikleri birleştirmiştir.

TDT Hakkında

Portföyümüz şimdi elektrotlardan uzmanlaşmış güçlü işlemcilere ve bunları çalıştırmak için kullanılan yazılıma kadar her şeyi içeriyor. Müşterilerimizle yakın bir ilişki içinde bilgilendirdiğimiz, vizyonu yerine getirmektir. Güvenilir sonuçlar elde etmek için neyin gerekli olduğunu anlayan bir şirket tarafından yerine getirilen, müşterilerimiz için en iyi çalışan araçlar hakkında bilinçli bir vizyon.

Sinutronic Hakkında

SINUTRONIC şirketi 9 Eylül 2013 tarihinde Gdansk’ta kuruldu. Proje, AB sübvansiyonlarına dayanan Başlatıcılar Ekibi ve Pomerania Kalkınma Ajansı’ndan oluşturulan özel amaçlı bir araçta gerçekleştirildi.

Pehratek Hakkında

Pehratek Ürünleri, iletişim ve işitme sağlığı hizmetleri alanında özel ürünler için bir tasarım laboratuarı olarak 1979 yılında kuruldu. İşin bir sonucu olarak Dr. Pehringer odyoloji alanında lisansüstü çalışmaları kapsamında, 1980 sonlarında tanıtılan REINFORCER VRA adlı ilk ürünü yarattı.

Salesco Hakkında

Salesco’da, önde gelen teknolojileri pazara sunarak sağlık durumlarından dolayı zorluk yaşayan hastaların yaşamlarını kolaylaştırma konusunda tutkuluyuz.