Skip to content

Pilot Hakkında

İş Profili

Genel

Pilot Blankenfelde GmbH 1990 yılında Almanya’nın Brandenburg şehrinde kurulmuştur. Şirket, elektronik tıbbi ekipman geliştirir, üretir ve satar. Blankenfelde’nin kendi üretim tesisi vardır. Halen sekiz personel bulunmaktadır.

Ürün hattı

Şirketin ana faaliyet alanı Kulak Burun Boğaz sektöründe teşhis uygulamaları için uyarılmış yanıt ölçüm cihazlarının geliştirilmesi ve üretilmesidir. Üretim, baskılı devre kartlarının montajını, alt montajların kurulumunu ve kalite kontrolünü, son sistem montajını ve testini içerir. Şirketin temel özelliği ürün geliştirme ve ilgili uzman bilgisidir. Bu, donanım ve yazılım teknolojilerinde yüksek bilimsel niteliklere sahip ve KBB sektöründe tıbbi uygulama hakkında sağlam bilgi sahibi olan şirket içi bir personel tarafından sağlanmaktadır. Bu bilgi ve özel gereksinimlere ilişkin iç görüler, tıbbi araştırma merkezleri ile doğrudan işbirliği yoluyla üretilir.

Dağıtım

Ürünlerimiz dünya çapında yetkili satıcılar tarafından satılmaktadır. Profesyonel bayi hizmeti ve teknik destek bu bayiler aracılığıyla doğrudan firmamız tarafından garanti edilmektedir.