Skip to content

İşitme Cihazı Uygulama Sistemleri

İşitme merkezleri, koklear implant merkezlerinin işitme cihazı uygulama ve işitme cihazı kazançları ölçümleri için üretilmiş en gelişmiş ve en güncel cihazlardır.

Aurical FreeFit

Probe Microphone'un tüm avantajlarını bir araya getirerek tek bir cihazda ölçümler (PMM) sunar.

Otometrics PMM

Aurical, her gün ve her müşteri ile ulaşabileceğiniz mükemmelliği sağlar.

Aurical HIT

Aurical HIT, işitme cihazı kazançlarını ölçmek için kullanılan en yaygın cihazdır.

Inventis Trumpet

Trumpet, küçük ve hafif probları, dahili amplifikatörlü hoparlörü sayesinde hızlı ve doğru önlemler alabilen gelişmiş, kullanımı kolay olan Gerçek Kulak Ölçüm sistemidir.

Inventis Drum

Etkileyici bir ortam sesi zayıflaması sağlayabilen ve hava iletimli işitme cihazlarının performanslarını değerlendirmek için tüm standart testlerle donatılmış bir işitme cihazı test kutusudur (HIT).

Hi-Pro 2

Hi-Pro 2 evrensel bir işitme cihazı ayarlamada kullanılan donanım ara yüzüdür.

Aurical Otocam 300

Natus'un Aurical Otocam 300 ürünü, video otoskopiyi işitme bakımı süreçlerinize dahil etmenin etkili bir yolunu sağlayan hafif ve kullanımı kolay bir video otoskoptur.

Inventis Delfino

Delfino, kablosuz bir video otoskoptur. Kompakt, yunus şeklindeki el aletinde kullanılan son teknoloji görüntüleme sistemi sayesinde, kulak kanalının en kaliteli görüntülerini geleneksel bir ekranda veya bilgisayar ekranında görebilir, yakalayabilir ve saklayabilirsiniz.

Otometrics Otoscan

Otoscan, yeni ve geri dönen hastaları kliniğinize gelir gelmez çekmek ve onlarla ilgilenmek için size güçlü yeni yollar sunar.