Skip to content

Tucker-Davis Teknolojileri Hakkında

Tucker-Davis Teknolojileri (TDT)

TDT’nin inovasyonu ve ürün ailesi, 30 yılı aşkın inovasyonla istikrarlı bir şekilde genişledi.

Portföyümüz şimdi elektrotlardan uzmanlaşmış güçlü işlemcilere ve bunları çalıştırmak için kullanılan yazılıma kadar her şeyi içeriyor. Müşterilerimizle yakın bir ilişki içinde bilgilendirdiğimiz, vizyonu yerine getirmektir — güvenilir sonuçlar elde etmek için neyin gerekli olduğunu anlayan bir şirket tarafından yerine getirilen, müşterilerimiz için en iyi çalışan araçlar hakkında bilinçli bir vizyon.

Nörofizyoloji Araştırmaları İçin Dünyanın En Gelişmiş Sistemleri

Nörofizyoloji, işitme ve konuşma bilimlerinde temel ve uygulamalı araştırmalar için eksiksiz bir modüler DSP tabanlı veri toplama ve uyaran üretme sistemleri yelpazesi sunuyoruz.

Yenilikçi Ürün Geliştirmeye Bağlılık

Basit bir ses stimülatöründen veya motorlu komütatörden uyanık, özgürce davranan özneler için eksiksiz bir çok kanallı duyusal ve davranışsal nörofizyoloji sistemine kadar.

Araştırma Uygulamasına veya Bileşene Göre Alışveriş Yapın.

Tasarım ve Başlangıçtan Üretim ve Desteğe

Enstrümantasyonunuz üzerinde tam kontrol sağlamaya olan bağlılığımız, ürün tasarımımızın temelini oluşturmaktadır.

Enstrümantasyonunuz araştırmanızın gerçekliğinin ayrılmaz bir parçasıdır ve seçtiğiniz araçlar asla sizi sınırlandıran şey olmamalıdır. Müşterilerimizle yakın bir ilişki içinde bilgilendirdiğimiz, vizyonu yerine getirmektir — güvenilir sonuçlar elde etmek için neyin gerekli olduğunu anlayan bir şirket tarafından yerine getirilen, müşterilerimiz için en iyi çalışan araçlar hakkında bilinçli bir vizyon.

Beyni çalışan insanlar için araçlar yapıyoruz.

Tucker Tim Tucker, Başkan TDT

Şirketimizin Her Birimi Arasındaki Yakın Bağlar.

Amacımız size uygun fiyata en yüksek kaliteyi ve en güncel teknolojiyi sunmaktır. Geliştirme ve bileşen montajından test ve sistem entegrasyonuna kadar TDT ekipleri her şeyi halleder.

Bu inanç, bilim insanı ekibimizi, saha laboratuvarını, mühendislik personelini ve üretim katını tek bir çatı altında buluşturan tesisimizin entegre doğası ile örneklenmiştir.

Hak Ettiğiniz Güvenililik, Uygun Fiyat ve Performans

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için, en ileri imalat makineleri ve sistemlerine büyük yatırımlar yapıyoruz. Gelişmiş tasarım ve mühendisliğimizi en yeni üretim ekipmanlarıyla eşleştirmek, sektörün en iyi araştırma ekipmanını tutarlı bir şekilde sunmamızı sağlar.

Üretim Departmanımız Yalnızca Adımlar

Tucker-Davis Technologies olarak, sistemlerimizi hazır panoların üzerine kurmayız; baştan aşağı komple sistemler inşa ediyoruz.

Konseptten teslimata kadar tüm ürün geliştirme sürecini kolaylaştırarak piyasaya sunduğumuz her yeni ürünün maliyetini önemli ölçüde azaltıyoruz. Üretim personelinin derhal geri bildirimi ile ürün iyileştirmeleri ve yükseltmeleri için tepki süresi çok hızlıdır.

Eşsiz Destek

Çevrimiçi yardım etmeye hazırız – Ürünlerimizi en iyi şekilde tanıyoruz ve işinizi biliyoruz.

Teknik Destek Mühendislerimiz ve Uygulama Uzmanlarımız üst düzey uçuş okullarından Biyomedikal Mühendisliği alanında ileri derecelere sahiptir ve birçoğu sinirbilim ve fizyoloji alanında araştırma deneyimine sahiptir.

Bu gerçek dünya deneyimi, sizinle çalışan insanların sadece ekipmanlarımız hakkında samimi bir bilgiye sahip olmasının yanı sıra ihtiyaçlarınızı ve araştırmalarınızı da anladığı anlamına gelir.

Geleceğe Süreklilik:

TDT, nörofizyoloji araştırmaları için en eksiksiz maliyet-etkin sistem yelpazesini sunmaktadır. Öğrenci odaklı Lab Rat hepsi bir arada aygıtımızdan çok yüksek kanal sayısı küme sistemlerimize kadar tüm sistemlerimiz çalışmalarında birleştirilir ve hepsi TDT’nin Synapse Yazılımını çalıştırır. Bu, ilk sisteminiz için oluşturduğunuz deneylerin gelecekte ihtiyaçlarınız arttıkça sorunsuz çalışmaya devam edeceği anlamına gelir.