Skip to content

Kullanım Koşulları

Ticari markalar ve telif hakkı:

Bu sitede görüntülenen markaların, Logoların, küresel kullanım hakkı EARTECHNİC DİAGNOSTİCS VE TIBBİ ÜRÜNLER ANONİM ŞİRKETİ‘e aittir. Logo renkleri ve yazı şekli koruma altına alınmıştır.

Sitede kullanılan metinler, açıklamalar ve resimler kopyalamaya karşı koruma altına alınmıştır. EARTECHNİC DİAGNOSTİCS VE TIBBİ ÜRÜNLER ANONİM ŞİRKETİ önceden yazılı izni olmadan metinlerin çoğaltılmasına, dağıtılmasına ve içeriğini değiştirilmesine izin verilmez.

Sitenin bir hatasını, yanlışlığını bulursanız lütfen aşağıdaki e-maile gönderiniz.

turkiye@eartechnic.com / www.eartechnicdiagnostics.com

EARTECHNİC DİAGNOSTİCS VE TIBBİ ÜRÜNLER ANONİM ŞİRKETİ

Şirket Türü: Anonim Şirket

Ticaret Sicil Memurluğu: İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğü

Ticaret Ünvanı: EARTECHNİC DİAGNOSTİCS VE TIBBİ ÜRÜNLER ANONİM ŞİRKETİ

Adres: Bahçelievler Mah. Hanımeli Sk. Sadullah Bey Apt No: 3 İç Kapı No: 1 Bahçelievler/ İstanbul

İletişim Bilgileri (Telefon) : +90 212 557 91 68

Vergi Dairesi:  Merter Vergi Dairesi

Vergi Numarası:  0680824835

Feragatname

1-  EARTECHNİC DİAGNOSTİCS VE TIBBİ ÜRÜNLER ANONİM ŞİRKETİ

ile kullanıcı arasındaki anlaşma

Bahçelievler Mah. Hanımeli Sk. Sadullah Bey Apt No: 3 İç Kapı No: 1 Bahçelievler/ İstanbul adresinde kayıtlı olan EARTECHNİC DİAGNOSTİCS VE TIBBİ ÜRÜNLER ANONİM ŞİRKETİ tüzel bir kişiliktir.

a-Değerli ziyaretçiler, sitenin kullanım şartlarını kabul ederseniz, siteyi inceleyebilir, istifade edebilirsiniz.

b-Site terimi bizim www.eartechnicdiagnostics.com adresindeki web sitesidir. Kontrol altımızda olan, kullandığımız, direkt indirekt kontrol ettiğimiz ve linkine baktığımız sitedir. Bu web sayfası terimi altında, tüm ürünler, hizmetler, içerikler, metinler, grafikler multimedya tüm sayfalarını kapsar.

2- Kullanıcı bilgileri
Bu sitenin belirli alanlarında özel şifre gerektirebilir. Elde etmiş olduğunuz şifreler, kullanıcı bilgileri size aittir. Bu bilgiler, başka üyelerin bilgilerini, e-mail adreslerini, ilişkilerini elde etmek için kullanılamaz. Üçüncü şahısların mülkiyet haklarını ihlal etmek cezai müeyeediye tabidir. Şifreler sadece sizlere aittir ve  EARTECHNİC DİAGNOSTİCS VE TIBBİ ÜRÜNLER ANONİM ŞİRKETİ tarafından yetkilendirilirsiniz ve her durumda şifrenizi gizli tutunuz.

3- Devredilemezlik

Bu sitenin okumasını, bilgi edinmesini sadece kendiniz için yaptığınızı, başka şahıslara bilgileri aktarmak, lisans vermek, eleştirmek için yapmadığınızı beyan etmeniz gerekiyor. EARTECHNİC DİAGNOSTİCS VE TIBBİ ÜRÜNLER ANONİM ŞİRKETİ’nin yazlı izni olmadan yapılan her türlü devir geçersizdir.

Bu site şahsınız tarafından ancak bilgi edinmek amacıyla kullanılabilir. Başka şahıslara bilgi aktarmak, lisans vermek, eleştirmek için kullanılamaz. Sitenin tüm mülkiyet EARTECHNİC DİAGNOSTİCS VE TIBBİ ÜRÜNLER ANONİM ŞİRKETİ ‘ne ait olup EARTECHNİC DİAGNOSTİCS VE TIBBİ ÜRÜNLER ANONİM ŞİRKETİ‘nin yazılı izni olmadan devir edilemez/kullanılamaz. EARTECHNİC DİAGNOSTİCS VE TIBBİ ÜRÜNLER ANONİM ŞİRKETİ‘nin  yazılı izni olmadan yapılan her türlü kullanım ve devir geçersizdir.

4- Feragat ve sınırlama

1-Bu web sitesini kendi rızanızla kullanıyorsunuz. İçinde yazılan bilgiler bir tedavi amacını gütmemektedir. Sadece işitme sorunu ve çözümleri hakkında genel bilgiler vermektedir. İş bu bilgiler tavsiye niteliğinde olmayıp EARTECHNİC DİAGNOSTİCS VE TIBBİ ÜRÜNLER ANONİM ŞİRKETİ, Bu bilgiler doğrultusunda uygulama hatasından kaynaklanan sorumluluğu kabul etmez. Uygulamadan kaynaklanan hiçbir sorumluluk EARTECHNİC DİAGNOSTİCS VE TIBBİ ÜRÜNLER ANONİM ŞİRKETİ ‘ne ait değildir.

2- Bu sitenin hizmetleri EARTECHNİC DİAGNOSTİCS VE TIBBİ ÜRÜNLER ANONİM ŞİRKETİ tarafından verilmektedir. İşitme kaybı, işitme cihazları ve uygulama konusunda lütfen profesyonel uygulayıcınızdan bilgi alınız.

5- Yasal uyarı

İş bu internet sitesinde yer alan bilgiler kesin nitelikte olmayıp aynı zamanda tavsiye niteliğinde de değildir. EARTECHNİC DİAGNOSTİCS VE TIBBİ ÜRÜNLER ANONİM ŞİRKETİ bu sitede geçen bilgilerden dolayı, başka firmaların itibar kayıp etmeleri, hisse senetlerinin düşmesi, tesadüfi veya dolaylı zararlarından sorumlu değildir. Bu sitede almış olduğunuz bilgilerden dolayı zarara uğradığınızı beyan etmeniz hukuki bir delil teşkil etmediğini bilmeniz gerekmektedir. Bu sitenin kullanımı tamamen inisiyatifinizde olup kullanım ücretsiz olduğundan kullanıcının veya 3. kişilerin zararı telafi/tazmin edilmeyecektir. EARTECHNİC DİAGNOSTİCS VE TIBBİ ÜRÜNLER ANONİM ŞİRKETİ’nden bu yönde herhangi bir maddi ve manevi zararın tazmini talep edilemez.

6- Bağlantılı siteler

Bu sitede olan ürün ve hizmetlerin üçüncü şahıslara tarafından sunulmasından EARTECHNİC DİAGNOSTİCS VE TIBBİ ÜRÜNLER ANONİM ŞİRKETİ sorumlu değildir.Ve EARTECHNİC DİAGNOSTİCS VE TIBBİ ÜRÜNLER ANONİM ŞİRKETİ’nin bunu kontrol etme sorumluluğu bulunmamaktadır.

7- Diğer web sayfa bağlantıları

Bu site, EARTECHNİC DİAGNOSTİCS VE TIBBİ ÜRÜNLER ANONİM ŞİRKETİ dışındaki şirketler tarafından işletilen sitelere bağlantılar içerebilir. Bu sunum sadece bilgi amaçlıdır. EARTECHNİC DİAGNOSTİCS VE TIBBİ ÜRÜNLER ANONİM ŞİRKETİ üçüncü şahıslar tarafından işletilen web sayfalarının içeriğinden ve reklamlarından sorumlu değildir.

8- Gizlilik 

EARTECHNİC DİAGNOSTİCS VE TIBBİ ÜRÜNLER ANONİM ŞİRKETİ bu sitenin ziyaretçilerinin gizliliğine saygı gösterir.

Gönüllü olarak sitemizi ziyaret edip, bilgi alan, bilgi isteyen, e-mail ve telefon bırakan kişilerin kişisel bilgilerini kapsar. EARTECHNİC DİAGNOSTİCS VE TIBBİ ÜRÜNLER ANONİM ŞİRKETİ verilerinizi veya sorularınızın cevabını verirken, bu bilgileri istatistik için kullanabilir. Size daha iyi hizmet sunmak, web sayfamızın kalitesini artırmak, sizinle iletişim kurmak ve sorularınızı daha iyi anlamak için kullanabilir. Bu bilgiler ayrıca sitemizin ziyaretçi sayısını,  servis sağlayıcısının alan adını, bölgesini, ülkesini tespit etmek için kullanabilir.

Bu web sitesi 13 yaştan küçük çocuklara yönelik değildir.

Sitemizde olan bilgiler, yönetmenlikler ve gizlilikler bu web sayfasını kapsar, üçüncü web sağlayıcısını kapsamaz.

9-Telif Hakkı ve kısıtlamalar

EARTECHNİC DİAGNOSTİCS VE TIBBİ ÜRÜNLER ANONİM ŞİRKETİ web sayfasında görüntülenen içerikler EARTECHNİC DİAGNOSTİCS VE TIBBİ ÜRÜNLER ANONİM ŞİRKETİ malıdır. Bilgileri, kopyalamak, başkasına satmak, lisans vermek yasal olarak koruma altına alınmıştır. EARTECHNİC DİAGNOSTİCS VE TIBBİ ÜRÜNLER ANONİM ŞİRKETİ tüm haklarını saklı tutar. İçerikler kişisel olup ticari bir amaç için kullanılamaz. Bilgilerin yeniden formatlanması, basılması ve çoğaltılması ancak EARTECHNİC DİAGNOSTİCS VE TIBBİ ÜRÜNLER ANONİM ŞİRKETİ’ nin kopyalama için belirtmiş olduğu ölçüler içinde ve yazılı izin vermesi halinde geçerlidir. Bu bilgi içeriğinin, EARTECHNİC DİAGNOSTİCS VE TIBBİ ÜRÜNLER ANONİM ŞİRKETİ ‘e karşı kullanılması sözleşme ihlali kapsamındadır.  EARTECHNİC DİAGNOSTİCS VE TIBBİ ÜRÜNLER ANONİM ŞİRKETİ, Site içeriğini, resimlerini, tasarımlarını değiştirme hakkına sahiptir.

10-Markalar

EARTECHNİC DİAGNOSTİCS VE TIBBİ ÜRÜNLER ANONİM ŞİRKETİ,  EARTECHNİC DİAGNOSTİCS VE TIBBİ ÜRÜNLER ANONİM ŞİRKETİ Teknik, markaları EARTECHNİC DİAGNOSTİCS VE TIBBİ ÜRÜNLER ANONİM ŞİRKETİ AS malıdır ve her hakkı mahfuzdur. Ürün isimleri, markaları, EARTECHNİC DİAGNOSTİCS VE TIBBİ ÜRÜNLER ANONİM ŞİRKETİ malıdır.

11- Linkler

Bu sitede verilen içerik bilgi amaçlıdır.  Sitede geçen bilgileri, EARTECHNİC DİAGNOSTİCS VE TIBBİ ÜRÜNLER ANONİM ŞİRKETİ ürünlerine ve imajı zedelemek için kullanmayacağınızı beyan ediniz. Aynı zamanda başka firmaları imajını düşürmek, şahısları aleyhine kullanarak hakaret etmek için kullanmadığınızı beyan ediniz.

Bu sitede verilen içerikler bilgi amaçlıdır. Sitede geçen bilgiler EARTECHNİC DİAGNOSTİCS VE TIBBİ ÜRÜNLER ANONİM ŞİRKETİ ürünlerine ve imajına zarar vermek için kullanılamaz. Aynı şekilde başka firmaların imajını düşürmek, şahıslar aleyhine kullanarak hakaret etmek için kullanılamaz. Aksi takdirde tüm hukuki ve cezai sorumluluk kullanıcıya ait olacaktır.

12-Uygulanabilir yasalar

Yasal sorumluluklarınız ve direkt veya indirekt yasal hakların ihlali ve onun yerine getirilmesi konusunda çıkacak uyuşmazlıklar Türkiye hukukuna göre yorumlanır ve Türk Hukuku uygulanır. İhtilafların çözümünde yetkili mahkemeler Türkiye Cumhuriyeti İstanbul Mahkemeleridir.