Skip to content

Inventis Drum
İşitme Cihazı Test Kutusu

Drum, etkileyici ortam seslerini azaltabilen ve hava iletimli işitme cihazlarının performanslarını değerlendirmek için tüm standart testlere sahip bir işitme cihazı test kutusudur (HIT). Maestro yazılımından doğrudan kontrol edilebilen, Noah uyumlu ve her tür işitme cihazı için Coupler ve tüm adaptörler ile donatılmış olan Drum, işitme cihazlarının kullanım kolaylığından ödün vermek istemeyen en talepkar kullanıcılar için mükemmel bir çözümdür.

Otomatik Test Sekansları

İşitme Cihazı testi için hem ANSI S3.22 hem de EN 60118 standart dizileri Drum’da mevcuttur. Seçilebilir testlere sahip otomatik protokoller ve gerekli kullanıcı eylemleri için test ipuçları, test prosedürünü basitleştirmek için özel olarak geliştirilmiştir.

Ortam Gürültüsünün Azaltılması

Boyutu ve şekli, ortam gürültüsünün azaltılmasını en üst düzeye çıkarmak ve dahili ses yansımasını en aza indirmek için tasarlanmıştır. Ahşaptan yapılmış, yumurta şeklinde bir iç bölmeye sahiptir ve alttaki ses geçirgen köpük sayesinde, işitme cihazının tam olarak hoparlörün önünde yüzer şekilde konumlandırılmasını sağlayan Drum, test sonuçlarında en yüksek kaliteyi elde etmek için mükemmel bir test kutusudur.

Bilgisayar Kontrol

Drum’u Windows® bilgisayarınızın USB bağlantı noktasına, elektrik şebekesine bağlayın ve başlamaya hazırsınız: Sürücü ve ek kablo gerekmez.

Drum’u inanılmaz derecede kullanıcı dostu Maestro yazılım arayüzü ile kontrol edebilir ve gerekirse verileri doğrudan Noah’a aktarabilirsiniz.

Ürün Uzmanlarımıza Danışın!