Skip to content

Inventis Trumpet
Gerçek Kulak Ölçüm Sistemi

Trumpet; Küçük, hafif probları ve yerleşik amplifikatörlü hoparlörü sayesinde hızlı ve doğru yerinde ölçüm yapabilen, gelişmiş ve kullanımı kolay bir Gerçek Kulak Ölçüm sistemidir. Trumpet ayrıca hava, kemik ve konuşma odyometrik testlerini gerçekleştirmek için tanısal bir odyometre içerir.

Doğrudan bilgisayarınızdan kontrol edilen Trumpet, eksiksiz, basit ve sezgisel bir yazılım arabirimi sunarak cihazı hiçbir ödün vermeden kompakt ve taşınabilir bir sistem haline getirir.

Fitting Sistemi

Bir fitting sistemi olarak Trumpet, tüm standart kazanç / yanıt değerlerini ölçebilir: Cihazsız (REUG / R), Cihazlı (REAG / R), yerleşik (REIG) ve tıkalı (REOG / R).

Ölçüm dizileri sadece birkaç tıklama ile ayarlanıp çalıştırılabilir, bu da günlük iş akışını çok daha hızlı ve kolay hale getirir.

Kablosuz Problar

Sadece 50 gr ağırlığındaki yenilik ve teknoloji, Trumpet kablosuz probları piyasadaki en hafif ürünler haline getiriyor. Trumpet’in kablosuz probları, stabil Bluetooth bağlantısı ve 4 saate kadar kesintisiz kullanım sayesinde hastanın rahatlığını artırmak ve yerinde ölçüm yaparken hastaya tam bir özgürlük sağlamak için tasarlanmıştır.

Hedef Protokolleri

Trumpet, Odyologlara/Odyometristlere işitme cihazı parametrelerinin ayarlanmasında yardımcı olmak için NAL-NL1, NAL-NL2 ve DSL v5 gibi en yeni hedef protokolleri sunar. Böylece bağlantı parçaları daha iyi kabul edilir ve hastaların memnuniyetsiz dönme olasılığı daha düşük olur.

Konuşma Haritalama için Canlı Mod

Bu en yeni ve etkili danışmanlık aracı Trumpet’te mevcuttur. Konuşma haritalama için canlı mod, tıpkı herhangi bir aile üyesinin yapabileceği gibi, sadece hastayla konuşarak, işitme cihazını takmanın faydalarını hemen göstermenize olanak tanır.

Gelişmiş Mod

Input-Output görüntüleme modu, daha yüksek frekans çözünürlüğü ve eksiksiz kullanıcı özelleştirilebilir çalışma prosedürü, Gelişmiş Modda bulunan ek özelliklerden sadece birkaçıdır.

RECD için Coupler Kiti

Trumpet ciahzında, RECD ölçümlerinin işitme cihazı test kutusuna ihtiyaç duymadan işbirlikçi olmayan hastalardan alınmasına olanak tanıyan yerleşik hoparlörü ve 2cc couplerı olan bir kit seçeneği de vardır. Dahili kulaklık dahil değildir.

Diagnostik Odyometre

Odyometre modunda, Trumpet: Hava, kemik, serbest alan ve konuşma odyometrisi testleri, Hughson-Westlake otomatik odyometri, QuickSIN® gerçekleştirebilir ve 2 kanallı bir Master Hearing Aid içerir.

Bilgisayar Kontrol

Drum’u Windows® bilgisayarınızın USB bağlantı noktasına, elektrik şebekesine bağlayın ve başlamaya hazırsınız: Sürücü ve ek kablo gerekmez.

Drum’u inanılmaz derecede kullanıcı dostu Maestro yazılım arayüzü ile kontrol edebilir ve gerekirse verileri doğrudan Noah’a aktarabilirsiniz.

Ürün Uzmanlarımıza Danışın!