Skip to content

Madsen Accuscreen
Yenidoğan İşitme Tarama OAE/ABR

Madsen Accuscreen; Elde taşınan, hafif, kombinasyonlu OAE ve ABR tarayıcısıdır. İster hastane içi tarama, ister hastane dışı doğumlar veya tarama sahaları için kullanılsın, Madsen Accuscreen daha büyük tabanlı sistemlere göre taşınabilir ve hafif bir alternatiftir.

Dakikalar, hatta saniyeler içinde bir geçti veya kaldı sonucu alın. Benzersiz bir algoritmaya sahip olan Madsen Accuscreen, yenidoğan işitme tarama cihazının OAE ve / veya ABR testlerini hızla gerçekleştirmesini ve tamamlamasını sağlar. Bu, daha kısa sürede daha fazla bebeği tarayabileceğiniz ve diğer görevler için tarama kaynakları sağlayabileceğiniz anlamına gelir.

Madsen Accuscreen ile yenidoğan işitme taraması programınızda daha iyi sonuçlar elde edin.

Yenidoğan işitme tarama verimliliğini artırın

Yenidoğan işitme taramanızı iş akışınıza göre düzene koymanın kolay bir yolu

Madsen Accuscreen yenidoğan işitme tarayıcıyı öğrenmesi ve kullanması kolaydır ve elinize rahatça sığar. 240gr ağırlığı ile piyasadaki en hafif kombine tarayıcıdır.

Büyük dokunmatik ekran ile akıllı telefona benzer şekilde çalışır ve bireysel tarama ve veri izleme ihtiyaçları için özelleştirilebilir. Kullanışlı ve taşınabilir olan bu cihaz, hastanenin içinde veya dışında yenidoğan bebekleri taramak için gitmeniz gereken her yere gider.

Hızlı ve kullanışlı veri yönetimi ile iş akışınızı geliştirin. Verilerin aktarımı, hasta kayıtlarının cihaza yüklenmesi, verilerin indirilmesi ve harici bir veri yönetimine bağlanması basit ve kullanışlıdır.

Binaural, eşzamanlı ABR testi yapın ve test sırasında bebeğin etrafındaki işi en aza indirin. Ear couplers ve elektrotları yerleştirdikten sonra, her iki kulağı da test edilene kadar bebeği hareket ettirmenize gerek kalmaz-size zaman kazandırır.

Sezgisel ve güçlü bir Yenidoğan işitme tarayıcısı

Aşağıdakilerin faydalarını keşfedin:

  • Uygun maliyetli iki aşamalı tarama

Tek bir cihazda kombine ABR ve OAE testi. Düşük bakım ve eğitim maliyetleri ile kapsamlı destek ve hizmet seçenekleri, istenen başvuru oranlarını ve verimli bir tarama ortamını sağlarken maliyetleri düşürmenize yardımcı olur.

  • Güçlü yazılım

AccuLink yazılımı kapsamlı bir ayar menüsü sunar. Bilgisayardaki ayarları tanımlayın ve cihazı yerleştirme istasyonuna yerleştirerek bunları cihaza aktarın.

  • Gelişmiş denetim ve güvenlik özellikleri

Kullanıcı profillerini yönetin, hangi testlerin yapıldığını kontrol edin, gerekli tüm hasta ayrıntılarının kaydedildiğinden ve hiçbir testin kaybolmadığından emin olun. Yöneticiler, cihazdaki hasta demografik veri kurulumunu özelleştirebilir.

  • Fully integrated tinnitus questionnaires (THI, THS, TFI,) enable you to store, review and share data during assessment
  • Psychoacoustical tests like pitch and loudness matching, Minimum Masking Level (MML), and Residual Inhibition (RI)
  • Special tests such as TEN test and SAL test 

Dünya çapında önde gelen Yenidoğan işitme tarama programlarında ilk tercih

Madsen Accuscreen, 15 yıldan fazla bir süredir YİT (Yenidoğan İşitme Taraması) programlarında ilk tercih olmaya devam ediyor. Madsen Accuscreen, size kaliteli tarama teknolojisi ve klinik uzmanlık sunmak için işitme taramasında inovasyon mirası ve güvenilir ortaklık üzerine inşa edilmiştir.

Madsen Accuscreen, daha hızlı, daha basit ve daha uygun maliyetli bir yol sunarak verimli bir şekilde tarama yapmak ve istenen referans oranlarını elde etmek için tatmin edici tarayıcılara, verimli bir tarama ortamına ve başarılı sonuçlara yol açar.

Eksiksiz bir çözüm olan Madsen Accuscreen, klinik uzmanlık, üst düzey hizmet, eğitim ve öğretim sağlar ve yenidoğan işitme tarama programı hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak güvenilir bir cihazdır.

Ürün Uzmanlarımıza Danışın!