Skip to content

Madsen Alpha
OAE İşitme Tarama

Madsen Alpha, her yaştan hastanın okul öncesi işitme taraması ve OAE taraması için ideal, el tipi bir OAE tarayıcısıdır. Aşağıdakilerle OAE taramasının ne kadar kolay olduğunu keşfedin:

  • Kullanım kolaylığı için dokunmatik ekran
  • Test doğruluğunu teyit etmek için yerleşik prob kontrol kavitesi
  • Çocuk Modu: Test sırasında çocuğun dikkatini çekmek için tasarlanmış çizgi filmler

Madsen Alpha OAE hafif, doğru ve kullanımı kolaydır. Tek bir protokol ve önceden tanımlanmış geçti / kaldı kriterleri ile saniyeler içinde sonuç alırsınız.

Madsen Alpha OAE+, otomatik durdurma kriterlerinin ve eksiksiz frekans aralığı testlerinin bir karışımını içeren sekiz protokol sunar. OAE işitme tarayıcısı, şarj etmek için bir yerleştirme istasyonu ve PDF’ye Yazdır özelliğiyle gelir.

* Yalnızca belirli ülkelerde mevcuttur.

Okul öncesi işitme taraması eğlenceli bir hal alır!

İşitme kaybının erken tespiti, sağlıklı çocukluk gelişimi için önemlidir. Bununla birlikte, işitme taraması, sadece çocuk için değil, aynı zamanda testi yapanlar için de zor olabilir.

Verimli ve doğru Madsen Alpha OAE * ve Madsen Alpha OAE + * işitme taramasını sizin için daha kolay ve çocuk için eğlenceli bir hale getirmeye yardımcı olur.

Çocuk için eğlenceli ve klinisyen için hızlı olan OAE işitme tarayıcısı

Madsen Alpha, kıpırdamayı ve kıvranmayı azaltmaya yardımcı olur. Prob kulağa yerleştirildiğinde, tek bir dokunuş ile testi başlatır ve çocuğu test sırasında meşgul ve sessiz tutan eğlenceli bir çizgi film sunar.

Yüksek kaliteli ve tam renkli dokunmatik ekran, hem görüntüleyiciye hem de çocuğa hitap eder.

Doğru ve hassas bir cihaz olan Madsen Alpha, küçük bir ayak izine sahiptir ve hastaları taramak için ihtiyaç duyduğunuz her yerde odadan odaya taşımak kolaydır.

Ürün Uzmanlarımıza Danışın!