Skip to content

Madsen Capella 2
Otoakustik emisyon testi

Madsen Capella², her yaş için koklear fonksiyonun doğru ve objektif analizini sağlamak için tasarlanmış güçlü bir Otoakustik Emisyon (OAE) cihazıdır. Sezgisel ve kullanımı kolay olan Madsen Capella², modern bir iş akışında OAE testi için dinamik özellikler sağlar:

  • Ölçümün hem başında hem sonunda prob yerleşimini kontrol etme yeteneği
  • Önceden tanımlanmış kullanıcı testleri
  • Programlanabilir sekanslar
  • Kulak verilerini değiştirebilme
  • Sonuçların normatif değerlerle kolayca karşılaştırılması
  • Madsen Capella² ile DPOAE, TEOAE ve SOAE analizlerini hızlı ve doğru bir şekilde yapabilirsiniz.

Otoakustik emisyon testinde
altın standartlar

Otoakustik emisyon (OAE) yanıtlarını analiz etmenin rahat bir yolu

Madsen Capella² o kadar esnektir ki hem rutin testler hem de daha ileri vakalar için kullanabilirsiniz. Çoklu uyaran kalibrasyon seçenekleri ve otomatik frekans seçim alternatifi, çalışma şeklinizi geliştirebilecek sadece iki özelliktir.

Uyaran kalibrasyonu için Chirp veya Optimize In Situ özelliğini kullanabilirsiniz. Chirp, hız önemli olduğunda iyi çalışır. Önceden tanımlanmış ölçüm ayarları ile birleştirildiğinde, hastaların genel testi için uygun bir araçtır.

Doğruluk önemli olduğunda, Optimize Edilmiş In Situ kalibrasyonu veri toplamada daha fazla güven sağlar. Geçmişteki prob yerleşimi ve veri karşılaştırması, yanıtta küçük değişikliklerin çok önemli olduğu vakaları (ototoksik ilaçlar veya tedavi alan hastalar) doğru bir şekilde değerlendirmenize olanak tanır.

Uyarlanabilir bir Otoakustik emisyon çözümü

Madsen Capella 2’deki PrecisePoints, istediğiniz test frekanslarını kullanmanızın en basit yolunu sağlar. Operatörün F2 test frekansları olarak yaygın kullanılan Odyometrik test frekanslarını hızlı bir şekilde seçmesine veya oktav başına önceden tanımlanmış noktalara sahip bir aralık ayarlamasına olanak tanır.

İleri düzey kullanıcılar için, oktav başına neredeyse sonsuz sayıda nokta sağlayarak istenen herhangi bir frekans kombinasyonunu manuel olarak yapılandırma imkânı sağlar.

İstediğiniz şekilde çalışmanızı sağlayan Otoakustik emisyon cihazını keşfedin

Sezgisel, kullanımı kolay olan Madsen Capella 2, Natus’un tescilli yazılım programı Otosuite ile birlikte çalışır. Otosuite kapsamlı ve güçlü olup, öğrenmesi kolaydır ve kullanımı basittir. İhtiyacınız olan tüm işlevlere sezgisel kumandadan erişilebilir panel mevcuttur. Birkaç tıklama ile tercih ettiğiniz test ve ölçüm ayarlarını seçmek kolaydır.

Ürün Uzmanlarımıza Danışın!