Skip to content

Inventis Bell

Bell, hızlı ve doğru olarak hava ve kemik yolu işitme eşik testleri yapabilen bir tarama/tanı odyometresidir. Basit kullanım, kullanıcı dostu arayüz ve kolay taşınabilirlik Bell’i uzmanlar ve klinikler için ideal bir araç haline getirir.

Bell, farklı kullanıcı ihtiyaçlarına uygun iki tane konfigürasyona sahiptir: Basic ve Plus.

Basic model: Basic model, 125Hz’den 8 kHz’e kadar olan frekanslarda maskeleme ile manuel ve/veya otomatik olarak hava yolu iletimi işitme eşiği değerlendirmesine sahiptir.

Plus model: Plus modelinde, hava yolu iletim testlerine ek olarak kemik yolu iletimi Odyometrik incelemeleri de yapılabilir.

Ekran

Bell, test sırasında Odyogramı görebileceğiniz geniş, parlak, renkli bir grafik ekrana sahiptir.

Taşınabilir Sistem

Bell, portatif bir cihaza ihtiyaç duyan kullanıcılar için ideal Odyometre seçimidir. Pratik klavyesi ve geniş ekranına rağmen, Bell son derece kompakt ve hafiftir. Özel kutusunda taşıması kolaydır.

NOAH ve Maestro Entegrasyonu

Bell odyometre cihazını bilgisayarınızdaki USB noktasını bağlayarak, test sonuçlarını Maestro veya NOAH veri tabanına aktarabilirsiniz. Canlı görüntü özelliğiyle, devam etmekte olan testi bilgisayar ekranında geniş bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Hibrit Teknoloji

Bell Odyometre cihazında bulunan Hy-Tech özelliği sayesinde, ister Odyometre üzerinden isterseniz PC üzerinden testlerinizi yapabilirsiniz.

Ürün Uzmanlarımıza Danışın!