Skip to content

Inventis Cello

Hızlı ve doğru bir test sunan Cello; Hava Yolu, Kemik Yolu ve Konuşma Odyometrisi testlerinin yanı sıra QuickSIN, Yüksek Frekans Odyometrisi ve video-VRA gibi çeşitli ek testler yapabilen PC veya iPad tabanlı bir tanı odyometresidir. Devrim niteliğindeki tasarımı, eksiksiz özellik seti ve üstün güvenilirliği ile Cello, görünümden ve kullanıcı deneyiminden ödün vermek istemeyen herkes için ideal bir başyapıttır.

IPad Kontrolü

Aero seçeneği ile, Cello’yu bir Bluetooth bağlantısı üzerinden doğrudan IPad’inizden kontrol edebilirsiniz. AppStore’da bulunan Maestro uygulaması, Saf Ses ve Konuşma Odyometrisi için kullanılabilir. Maestro uygulaması, profesyonel raporlar yazmanızı ve Maestro yazılımına veri aktarmanızı sağlayan eksiksiz bir hasta veri tabanına sahiptir.

Bilgisayar Kontrolü

Cello’yu Windows® bilgisayarınızın USB portuna bağlayın, artık başlamaya hazırsınız: sürücü ve ek kabloya gerek yoktur. Cello’yu, Noah içinde mevcut olan kullanıcı dostu Maestro arayüzü aracılığıyla kontrol edebilirsiniz.

Testler

Standart Odyometri testleri içerir. Cello ayrıca Hughson-Westlake Otomatik Odyometri, Yüksek Frekanslı Saf Ses Odyometri, Konuşma Odyometrisi, QuickSIN, SISI, Stenger ve 2 kanallı Master İşitme Cihazı içerir.

Video-VRA

Cello ile, pekiştireç olarak kullanılan görüntüleri ve videoları özelleştirmek için sınırsız olanaklara sahip bir video-VRA sistemi oluşturabilirsiniz. Her şey Maestro modülü aracılığıyla kontrol edilir, pekiştireç sağlamak için üç ekrana bağlamanız yeterlidir.

Duvara Asılabilir

Sessiz kabininizi Cello ile dekore edin! Değiştirilebilir farklı renkli ve manyetik kapaklar ile mevcut olan VESA montajı veya özel olarak tasarlanmış dönüştürücü tutucu kullanarak Cello’yu duvara kolayca asabilirsiniz.

Cello-3

Ürün Uzmanlarımıza Danışın!