Skip to content

İnventis Harp

Harp, hızlı ve doğru bir test olmasının yanı sıra; Hava, kemik, konuşma ve ek özel testler yapabilen 2 kanallı bir Diagnostik Odyometredir. Üst düzey özellikler, kullanım kolaylığı ve taşınabilirlikle birleştiğinde; Harp’ı İşitme uzmanlarından Odyologlara, kliniklere ve hastanelere kadar geniş bir kullanıcı yelpazesi için ideal seçim haline getirir.

Modeller

Harp, farklı kullanıcı ihtiyaçlarına uygun iki modele sahiptir: Basic ve Plus. Harp Plus, daha geniş bir pile ve önceden kaydedilmiş konuşma materyallerini saklayabileceğiniz dahili bir belleğe sahiptir.

Testler

Harp, standart eşik testlerinin yanı sıra Hughson Westlake otomatik odyometri, konuşma odyometrisi, ABLB, SISI, Stenger, DLI, Tone Decay testlerine sahiptir ve 2 kanal Master Hearing Aid içerir. Ek olarak, TEN testi ve QuickSIN sadece Plus model için talep üzerine temin edilir.

Yerleşik Konuşma Materyalleri

Harp, konuşma materyallerini kaydetmek için 4 GB’lık bir hafızaya sahiptir. Özel düğmeler, kelime listelerine kolayca erişmenizi sağlar. Ekranda aynı anda telaffuz edilen sözcük de görüntülenir.

Ekran

Harp, test sırasında Odyogramı görebileceğiniz geniş, parlak, renkli bir grafik ekrana sahiptir.

Taşınabilir Sistem

Üst düzey özellikleri olmasına rağmen, Harp ultra kompakt bir cihazdır ve kolayca taşınabilir. Özel bir taşıma çantasıyla birlikte gelir (opsiyonel olarak).

NOAH ve Maestro Entegrasyonu

Harp odyometre cihazını bilgisayarınızdaki USB noktasını bağlayarak, test sonuçlarını Maestro veya NOAH veri tabanına aktarabilirsiniz. Canlı görüntü özelliğiyle, devam etmekte olan testi bilgisayar ekranında geniş bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Hibrit Teknoloji

Piano Odyometre cihazında bulunan Hy-Tech özelliği sayesinde, ister Odyometre üzerinden isterseniz PC üzerinden testlerinizi yapabilirsiniz.

Ürün Uzmanlarımıza Danışın!