Skip to content

Inventis Piano

Piano, geniş dokunmatik renkli ekran üzerinden kolayca kullanılabilen, Yüksek Frekans dahil olmak üzere eksiksiz bir test bataryası içeren, gelişmiş bir klinik odyometredir. Piano’ da iki ayrı bağımsız kanal bulunur.

Gelişmiş özellikler, üstün esneklik ve kullanım kolaylığı, Piano’ yu klinikler ve hastaneler ile Odyolojik ekipmanların en iyisini isteyen işitme uzmanları için ideal bir seçenek haline getirir.

Modeller

Piano, farklı kullanıcı ihtiyaçlarına uyacak üç konfigürasyonda mevcuttur: Basic, Plus ve Plus VRA. Üç model, sağlanan test sayısı bakımından farklılık gösterir.

  • Piano Basic manuel ve otomatik saf ses odyometrisi ve konuşma odyometrisi ile ABLB, Ton Decay, SISI, Difference Limen Intensity (DLI), Monaural Loudness Balancing (MLB), Stenger testleri,Ten Testi, QuickSIN ™ (isteğe bağlı) ve 2 kanal MHA.
  • Plus model basic modelin tüm özelliklerinin yanı sıra, Multi Frekans, Yüksek Frekans, Bekesy ve Masking Level Difference (MLD).
  • Piano Plus VRA ayrıca pediatrik odyometri testlerine sahiptir. Odyometreye bağlı üç adede kadar animasyonlu oyuncakları ve video tabanlı görsel şartlandırma için animasyonları ve görüntüleri gösteren üç adede kadar LCD ekranı kontrol edebilir (Maestro yazılımına sahip bir PC gerektirir.)

İki Bağımsız Kanal

Piaano Odyometre cihazında iki tane birbirinden ayrı ve bağımsız kanal bulunur: Kanal 1 ve 2 için farklı frekanslar bile ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, sol elle kullanılan operatörler Kanal 2’yi ana kanal olarak ayarlayabilir.

Yerleşik Konuşma Materyalleri

Piano, konuşma materyallerini kaydetmek için 2 GB’lık bir hafızaya sahiptir. Özel düğmeler, kelime listelerine kolayca erişmenizi sağlar. Ekranda aynı anda telaffuz edilen sözcük de görüntülenir.

Ekran

Piano, devam etmekte olan testin net ve ayrıntılı bir resmini veren geniş, yüksek çözünürlüklü renkli grafik ekran içerir. Ve dokunmatik ekran girişi ile cihazla etkileşim son derece basittir.

NOAH ve Maestro Entegrasyonu

Piano odyometre cihazını bilgisayarınızdaki USB noktasını bağlayarak, test sonuçlarını Maestro veya NOAH veri tabanına aktarabilirsiniz. Canlı görüntü özelliğiyle, devam etmekte olan testi bilgisayar ekranında geniş bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Hibrit Teknoloji

Piano Odyometre cihazında bulunan Hy-Tech özelliği sayesinde, ister Odyometre üzerinden isterseniz PC üzerinden testlerinizi yapabilirsiniz.

Ürün Uzmanlarımıza Danışın!