Skip to content

Inventis Timpani

El tipi Timpanometre Timpani, orta kulak tarama testlerini basit, hızlı ve doğru bir şekilde yapmak için tasarlanmış hafif, kompakt ve güçlü bir cihazdır. Timpanometri testinin yanı sıra isteğe bağlı olarak lisanslanmış Akustik Refleks testi ve Saf Ses Odyometrisi taraması da yapabilir. Cihaz, dokunmatik arayüze sahip olup geniş ve renkli bir ekrana sahiptir.

Lisanslar

Bir dizi isteğe bağlı lisansla sunulan cihaz, kliniklerin ve hastanelerin ihtiyaçlarını karşılayabilir. Timpani’nin Basic sürümü 226Hz Prob Tonu kullanarak sadece tarama timpanometrisinin gerçekleştirilmesine izin verir. İsteğe bağlı kullanılabilir olan lisanslar:

  • 1000Hz Prob Ton lisans

Pediatrik grupta Timpanometri yapmak için.

  • Akustik Refleks- Basic lisans

1000Hz’de İpsilateral Akustik Refleks testi yapmak için.

  • Akustik Refleks- Plus lisans

500, 1000, 2000 ve 4000Hz’de İpsilateral Akustik Refleks testi yapmak için.

  • Saf Ses Tarama Odyometri lisans

Saf Ses Hava Yolu işitme testi yapmak için.

Opsiyonel Aksesuarlar

Timpani (talep edilirse); Cihazı yerleştirmek, pili şarj etmek ve aynı anda PC’ye veri aktarmak için ideal olan yerleştirme istasyonu ile birlikte tedarik edilebilir. Ayrıca, istek üzerine temin edilebilen termal (taşınabilir) mini yazıcı sayesinde test sonuçlarınızı doğrudan cihazdan yazdırabilirsiniz: Timpani ile bağlantı Bluetooth bağlantısı üzerinden kablosuz bir şekilde gerçekleştirilir.

NOAH ve Maestro Entegrasyonu

Timpani’yi doğrudan bilgisayarınızdaki bir USB bağlantı noktasına bağlayın veya Docking istasyonuna yerleştirin ve istasyonu PC’ye bağlayın; Sonra test sonuçlarını Maestro veya Noah veritabanınıza aktarabilirsiniz.

Ürün Uzmanlarımıza Danışın!