Skip to content

Inventis Triangle

Triangle, Hava yolu iletiminde ve/veya isteğe bağlı olarak Kemik yolu iletiminde otomatik ve/veya manuel olarak Saf Ses Sdyometri testleri yapabilen bağımsız, taşınabilir bir tarama odyometresidir. Triangle, renkli dokunmatik ekranı ile günlük kullanıma uygun bir cihazdır. Triangle; Hafif kompakt tasarımı ve şarj edilebilir lityum pili sayesinde, hareket halindeki profesyoneller için ideal bir seçimdir ve işitme taramalarında güvenilir bir çözüm sağlar.

Son Teknoloji

Triangle, tarama cihazları arasındaki en son teknolojiyi sunar:

  • Dokunmatik ve grafik ekranlı
  • Şarj edilebilir lityum pili olan
  • Maskeleme ile kemik iletimi olan
  • Hayret verici bir İtalyan tasarımına sahip tek cihaz!

Lisanslar

Triangle’ın Basic sürümü, Hava yolu iletiminde manuel ve otomatik olarak 125Hz ile 8kHz frekansları aralığında Saf Ses Odyometrisi sunar.

Triangle’ı, opsiyonel olarak istediğiniz zaman aşağıdaki lisanslarla yükseltebilirsiniz:

  • Kemik yolu iletimi lisansı

Kemik yolu iletiminde Saf Ses Odyometrisi yapmak ve maskeleme sinyallerini etkinleştirmek.

  • Bilgisayar- Bağlantı lisansı

Test sonuçlarınızı Noah veya Maestro veritabanına aktarmak.

Otomatik Test

Otomatik Saf Ses Odyometrisi için üç farklı protokol arasından seçim yapılır:

  • Hughson-Westlake
  • Quick Search (Hızlı arama)
  • Fixed Intensity (Sabit şiddet)

Hava yolu işitme eşiğini belirlemek için Hughson-Westlake protokolüne ek olarak; Kullanıcı tarafından seçilen minimum ses seviyesinden başlayarak, ilk verilen yanıta dayanan eşik tanımlaması için Quick Search’ı seçebilir veya Fixed Intensity yöntemini, temel bir tarama protokolü gibi seçebilir ve sabit bir şiddet seviyesinde test yapabilirsiniz.

Taşınabilir Sistem

Hafif ve kompakt olan Triangle, cihazla birlikte verilen özel yumuşak taşıma çantası sayesinde son derece kullanışlıdır ve kolayca taşınabilir. Triangle, şarjlı çalışır: Lityum-İyon olan dahili şarj edilebilir pili, ortalama 12 saat süren kullanım sağlar. Triangle Odyometre cihazında 100 hastanın test sonuçlarını kaydetmek için dahili bir bellek vardır: Odyometrede depolanan tüm verileri, USB kablosu aracılığıyla cihazı PC’ye bağlayarak bilgisayara aktarmak çok kolaydır (”Bilgisayar- Bağlantı ”lisansı gereklidir).

Ürün Uzmanlarımıza Danışın!