Skip to content

Madsen Astera2

Madsen Astera2 doğruluk ve verimlilik sağlayan 2 kanallı bir klinik Odyometredir. Bu yüksek frekanslı Odyometre, çalıştığınız klinikte sizlere geniş bir Odyometri testi çeşitliliği sunar. Madsen Astera2’nin amacı, her türlü işitme kaybının değerlendirilmesinde işlevselliği geliştirmek ve işitme sağlığı yardımcısı olarak profesyonel performansınızı güçlendirmek için çığır açan yeni değerlendirme seçenekleri sunmaktır.

Madsen Astera2’de Pediatrik ve Tinnitus değerlendirmesi için özel test modülleri mevcuttur. Madsen Astera2 ile Tinnitus doğru ve etkili bir şekilde değerlendirilir. Otosuite yazılımı aracılığıyla girdiğiniz verileri NOAH ve Electronic Medical Records (EMR) aracılığıyla yönetip, kaydedebilirsiniz.

Özel test modellerine sahip klinik odyometre

Madsen Astera2 size daha fazla hastaya yardımcı olacak yeni olanaklar sunuyor. Pediatrik Odyometre modülünü kullanabilirsiniz. Tinnitus değerlendirmesi yapabilirsiniz. Ya da ikisini bir arada yapabilirsiniz. Hangi alanda uzman olursanız olun, Madsen Astera2, ihtiyacınız olan bütün modülleri sunar;

Tamamen entegre kulak çınlaması anketleri (THI, THS, TFI), değerlendirme sırasında verileri depolamanızı, gözden geçirmenizi ve paylaşmanızı sağlar.

Ses perdesi ve ses yüksekliği eşleşmesi, Minimum Maskeleme Seviyesi (MML) ve Kalıntı İnhibisyon (RI) gibi psikoakustik testler

TEN ve SAL testi gibi özel testler

Kliniğinizi güçlendirmek için
PC tabanlı Odyometre

Esnek odyometre hastalarınıza odaklanmanıza yardımcı olur

Esnek ve kullanımı kolay olan Madsen Astera2’yi 3 farklı yoldan kullanbilirsiniz; İsteğe bağlı olarak kontrol paneli ile,  PC üzerinden bir mouse/klavye bağlantası ile ya da direkt olarak dokunmatik bir ekran üzerinden – bu yollar ihtiyaçlarınıza ve klinik kurulumunuza bağlı olarak farklılık göstermektedir.

Büyük simgelere sahip New Sunshine ™ kontrol paneli, odyometre testi gibi günlük rutin testlerini daha da kolaylaştıracak şekilde klasik görünümden dokunmatik ekrana geçmenizi sağlar.

PC tabanlı Odyometre ve Otosuite yazılımının sizin için neler yapabileceğini keşfedin

Madsen Astera2 kliniğinizde verimliliği arttırır. Yazılımın içerisinde yaptığınız her şeyi tek bir sisteme entegre eden Otosuite yazılımı bulunur. Odyometreden Video Otoskopa, Klinik OAE’lere, Timpanometriye ve PMM’ye sorunsuz bir şekilde geçiş yapabilirsiniz. Otosuite yazılımı aracılığıyla girdiğiniz verileri NOAH ve Electronic Medical Records (EMR) aracılığıyla raporlayıp, paylaşıp, kaydedebilirsiniz. Sık sık yapılan yazılım güncellemeleri ile Odyometreniz her zaman güncel kalır. Yazılım güncellemeleri aracılığıyla Odyometrenizi yeni test yöntemleriyle genişletebilirsiniz ve mevcut test yöntemlerinde yeni özelliklere erişebilirsiniz.

Ürün Uzmanlarımıza Danışın!