Skip to content

Otometrics Madsen A-450

Natus Otometrics’in Madsen A450 PC tabanlı odyometresi, işitme değerlendirmesi ve hasta danışmanlığı için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Çok yönlü ve kullanımı kolay olan bu ürün, zaman kazanmak isteyen klinisyenler için idealdir. Madsen A450, Modern Otosuite kullanıcı arayüzüne, simülatörlere ve kişiselleştirilmiş işitme raporlarına kadar olanak sağlar.

Size daha fazlasını sunan PC tabanlı odyometre

Verimli bir işitme değerlendirmesi için tam ihtiyacınız olan taşınabilir odyometre

Madsen A450 PC tabanlı Odyometre Otosuite yazılımı üzerinden çalışır. Hava, kemik ve konuşma Odyometrisi yapmak için gerekli testler ve frekansları içerir. Modern Otosuite arayüzünün öğrenilmesi kolaydır. Kontrol paneli, çalışma şeklinize uyacak şekilde tasarlanmıştır, bu da sistemin kullanımını ve gezinmeyi kolaylaştırır. Daha otomatik bir iş akışı için Maskeleme Yardımcısı ve Saf Ses Ortalama hesaplamasını kullanabilirsiniz.

Profesyonel işitme değerlendirmesi sağlamak için güçlü araçlara sahip PC tabanlı Odyometre

Madsen A450 Odyometre, işitme cihazlarının hastalarınıza nasıl yardımcı olabileceğini göstermenizi kolaylaştırmak için yapılmıştır. İşitme Kaybı ve İşitme Cihazı simülatörleri, Odyogram karşılaştırmaları ve yüksek çözünürlüklü Video Otoskop seçeneği gibi etkili danışmanlık araçları ile hastaların işitme kayıplarını anlamalarına yardımcı olur. Böylece, hasstaların işitme cihazlarını seçme olasılıkları daha yüksek hale gelir.

Özelleştirilmiş raporlar aracılığıyla işitme değerlendirmesine erişim ve işitme değerlendirmesinin anlaşılması kolay hale gelir

Madsen A450 Odyometredeki Otosuite Raporları modülü, ofiste veya hastanızın eve götürmesi için Odyolojik bilgilerle özelleştirilmiş raporlar oluşturmayı kolaylaştırır. İşitme testi sonuçlarını açıklayan anlaşılması kolay raporlarla, siz ve kliniğiniz profesyonel görünüyorsunuz. Hastalarınız kliniğinizden bilinçli bir karar vermek için ihtiyaç duydukları gerçeklerle ayrılıyorlar.

Ürün Uzmanlarımıza Danışın!