Skip to content

Inventis Clarinet

Clarinet, orta kulak hastalıkların detaylı ve doğru bir şekilde araştırılması için gereken tüm testlerle donatılmış bir klinik timpanometredir. Otomatik ve Manuel timpanometri testlerinde; Akustik Refleks eşiği, Refleks erime ve gecikme testleri, sağlam ve delikli kulak zarları için ETF, yüksek frekans ve multi frekans testleri mevcuttur. Geniş ve renkli dokunmatik ekranı sayesinde test sonuçları ayrıntılı bir şekilde görülebilir.

Ekran

Clarinet, devam etmekte olan testi net ve ayrıntılı bir şekilde gösteren; Geniş, yüksek çözünürlüklü renkli grafiklere sahip bir ekrana sahiptir. Ve dokunmatik ekranı ile cihazla etkileşim son derece basittir.

Prob

Clarinet, çok hızlı bir şekilde sökülüp temizlenebilen son derece hafif, küçük ve sağlam bir metal proba sahiptir. Prob, kulağı seçip testi başlatabileceğiniz küçük Kontrol Kutusuna bağlanır.

Sonsuz Hava Akışına Sahip Pompa

Pompa hızı inanılmaz: Timpangram grafiklerinin doğruluğundan ve hassasiyetinden ödün vermeden, tarama hızı 600 daPa / sn’ye ulaşabilir. Pompa, sızdırmazlık durumu optimal olmadığında, testin yürütülmesini devam ettiren sonsuz bir hava akışı teknolojisine sahiptir.

Test Sonuçlarını Derinlemesine İnceleme

Yüksek frekanslı ve çok bileşenli timpanometri, çoklu uyaran averajlı refleks gecikmelerinin değerlendirilmesi ile birlikte refleks plot insidans açılarının güncel ölçümü, klinik araştırmanızı yeni seviyelere taşıyacak Clarnet’in gelişmiş özelliklerinden sadece birkaçıdır.

Noah ve Maestro Entegrasyonu

Maestro timpanometre cihazını bilgisayarınızdaki USB noktasını bağlayarak, test sonuçlarını Maestro veya NOAH veri tabanına aktarabilirsiniz. Canlı görüntü özelliğiyle, devam etmekte olan testi bilgisayar ekranında geniş bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Ürün Uzmanlarımıza Danışın!