Skip to content

İnventis Flute HF

Flute, manuel hızlı refleks ve refleks erime testleri, ETF testi ve yüksek frekanslı timpanometrinin yanı sıra son derece hızlı, güvenilir otomatik timpanometri ve refleks eşik testlerini gerçekleştirebilen bir timpanometredir. Çok yönlülük, kullanıcı dostu arayüz, gelişmiş özellikler ve küçük boyut, Flute’u işitme cihazı uygulayan kliniklere ve hastanelere kadar çeşitli kullanıcılar için ideal bir seçim haline getirir.

Modeller

Flute, 3 adet alt modele sahiptir: Basic, Plus, HF. Aşağıdaki tablo Basic, Plus ve HF modellerinde bulunan özellikleri göstermektedir.

 

Basic

Plus

HF

Otomatik timpanometri

+

+

+

Otomatik akustik refleks testi

+

+

+

Sabit şiddette refleks testi

+

+

+

Artan şiddette refleks testi

+

+

+

Manuel akustik refleks

+

Hızlı testler (timp+refleks)

+

+

+

Refleks decay

+

Manuel pompa kontrolü

+

Östaki tüp fonksiyon testi (normal TM)

+

+

Östaki tüp fonksiyon testi (delik TM)

+

Prob ton şiddetleri

226Hz

226Hz

1kHz

226Hz

1kHz (Opsiyonel)

NOAH ve Maestro Entegrasyonu

Flute timpanometre cihazını bilgisayarınızdaki USB noktasını bağlayarak, test sonuçlarını Maestro veya NOAH veri tabanına aktarabilirsiniz. Canlı görüntü özelliğiyle, devam etmekte olan testi bilgisayar ekranında geniş bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Otomatik test sekansı

Timpanometri ve akustik refleks değerlendirmelerinde gereken süreyi kısaltmak için özel olarak geliştirilmiş ve “hızlı” algoritmalarla birleştirilmiş iki mevcut otomatik test sekansıyla orta kulak testlerinizi hızlandırabilirsiniz.

En iyi donanım teknolojisi

Flute, sürekli hava akışı için yenilikçi bir pompa teknolojisine ve iyi tasarlanmış bir proba sahiptir. Ürün inanılmaz derecede hafif (sadece 2 kg) olup, bir kabine sığacak şekilde birleştirilmiştir.

Prob

Flute, çok hızlı bir şekilde sökülüp temizlenebilen son derece hafif, küçük ve sağlam bir metal proba sahiptir. Prob, kulağı seçip testi başlatabileceğiniz küçük Kontrol Kutusuna bağlanır.

Ürün Uzmanlarımıza Danışın!