Skip to content

Inventis Viola

Viola, ultra hızlı ve güvenilir Timpanometri ve Refleks testleri sunan orta kulak analiz cihazı olmasının yanı sıra; Hava ve kemik iletiminde eşik ve konuşma testlerini bir tanı odyometresi ile yapabilen kombine bir cihazdır. Küçük kaplama alanı, eksiksiz, mükemmel güvenilirlik ve kullanım kolaylığı Viola’yı hareketli kullanıcılar ve klinikler için doğru bir seçim haline getirir.  

Şekil-232

Modeller

Viola, iki ayrı modele sahiptir: Basic ve Plus. Aşağıdaki tablo Basic ve Plus’ta bulunan testleri göstermektedir;

Otomatik test sıralaması

Timpanometri ve Akustik Refleks değerlendirmeleri için gereken süreyi kısaltmak üzere özel olarak geliştirilmiş “hızlı” algoritmalarla birleştirilmiş iki mevcut otomatik test ile orta kulak testlerinizin süresini hızlandırın.

En iyi donanım teknolojisi

Viola, sürekli hava akışı için yenilikçi bir pompa teknolojisine ve iyi tasarlanmış bir proba sahiptir. Hepsi Timpanometri ve Odyometri işlevleri için güçlü, DSP tabanlı bir ses üreteci kartı ile birleştirilmiştir.

Taşınabilir

Çok az yer kaplar, sadece 2 Kg ağırlığında: Şimdi tüm teşhis cihazlarınızı küçük bir çantada taşıyabilirsiniz!

Prob

Viola, çok hızlı bir şekilde sökülüp temizlenebilen son derece hafif, küçük ve sağlam bir metal proba sahiptir. Prob, kulağı seçip testi başlatabileceğiniz küçük Control Box’a bağlanır.

Ekran

Viola’nın güçlü noktalarından biri de ekrandır: Testlerinizin sonuçlarını açık ve net görebileceğiniz yüksek çözünürlüklü, Renkli bir LCD ekrana sahiptir.

Ürün Uzmanlarımıza Danışın!