Skip to content

İnventis Delfino

Delfino kablosuz bir video otoskoptur. Kompakt, yunus şeklindeki el cihazında kullanılan son teknoloji görüntüleme sistemi sayesinde, kulak kanalının en kaliteli görüntülerini standart bir ekranda veya bilgisayar ekranında görebilir, yakalayabilir ve saklayabilirsiniz. Kablosuz işlevselliği sayesinde maksimum hasta ve operatör konforu garanti edilir.

Net görüntüler, kullanım kolaylığı, az yer kaplayan, ergonomik tasarım ve Noah bağlantısı, Delfino’yu odyologlar, KBB uzmanları ve işitme cihazı uygulama merkezleri için mükemmel bir seçenek haline getirir.

Delfino, Alman kalitesinde endoskopik optikler, otomatik kısılabilir LED aydınlatma sistemi ve son nesil yüksek çözünürlüklü CMOS sensörüne sahiptir. Bu son teknoloji ürünü görüntüleme sistemi, kulak kanalının görüntülerini yüksek kalitede garanti eder.

BAŞLIK

YAZI GELECEK

Clinical audiometer with dedicated test modalities

Madsen Astera2 gives you new possibilities to help more patients. Use it as a pediatric audiometer. Perform a tinnitus evaluation. Or do both! No matter what your specialty, Madsen Astera2 delivers the tools you need for audiometry excellence. Explore the possibilities of:

  • Fully integrated tinnitus questionnaires (THI, THS, TFI,) enable you to store, review and share data during assessment
  • Psychoacoustical tests like pitch and loudness matching, Minimum Masking Level (MML), and Residual Inhibition (RI)
  • Special tests such as TEN test and SAL test

Dökümanlar

TR

ENG

Ürün Uzmanlarımıza Danışın!